אודות

אנחנו אל-גג בניה והנדסה בע”מ, חברה משפחתית פרטית שהוקמה ב-2001 ע”י המהנדס אבי גבאי.
אנו עוסקים ביזמות ובקבלנות עבור לקוחות במגזר הפרטי והציבורי של המשק הישראלי, בדגש על פרוייקטים למגורים, שימור, משרדים, מסחר ותעשיה במרכז הארץ.

מזה שני עשורים שאנו מבצעים פרוייקטים למגורים ברחבי המדינה, ודוגלים בביצוע בנייה איכותית, מקצועית וברמת גימור גבוהה עבור לקוחותינו, תוך עמידה בלוחות זמנים ובדרישות הפיקוח הקפדניות ביותר.

בשנים האחרונות החלנו לפעול גם בתחום ההתחדשות העירונית. בפרוייקטים אלו אנו ממנפים את היכולות היזמיות והביצועיות של החברה לטובת ליווי צמוד של כל לקוח לאורך כל התהליך, מראשיתו ועד סופו, כך שלקוחותינו נהנים מראש שקט.

מעבר לאיכות הבנייה, העבודה המקצועית, החדשנות והאמינות שהן נר לרגלינו, אנו מטפלים בפרוייקטים משלבי הייזום המוקדמים, דרך התכנון, הרישוי, השיווק ועד לשלב הבנייה – הכל תוך שמירה קפדנית על לוחות הזמנים, וזה ללא עוררין אחד היתרונות שלנו. לאורך השנים זכינו במספר פרסי מצויינות בתחום הבנייה, ב”אוסקר” של תחום השימור מטעם התאחדות בוני הארץ והתאחדות הקבלנים והבונים בישראל, וגם נכנסו לרשימת Dun’s 100 (דירוג החברות המובילות בישראל).

עם זאת, אנחנו לא קופאים על השמרים ותמיד שואפים להתפתח, לקחת על עצמינו אתגרים חדשים, להשתמש בחומרים האיכותיים ביותר ולפעול בהתאם לשיטות העבודה המתקדמות ביותר בשוק החוסכות בזמנים ובכמות הפועלים הנדרשת לביצוע הפרוייקט.

החברה בעלת סיווג קבלני ג-4, ואנו מתגאים בקשרי עבודה מעולים עם קבלני משנה, אדריכלים, מהנדסים ורשויות ציבוריות.

נשמח לצרף אתכם למעגל הלקוחות המרוצים שלנו!
עומדים לשירותכם,
אבי גבאי ושאר חברי אל-גג בניה והנדסה בע”מ.

decor

אבי גבאי מנכ״ל

אבי גבאי, מהנדס אזרחי, מנכ”ל ובעלים של חברת אל-גג בניה והנדסה בע”מ, בעל ניסיון של 20 שנות ניהול וביצוע פרויקטים במגזר הפרטי והציבורי.

אבי גבאי רשום ברשם האדריכלים והמהנדסים, מחזיק ברשיון קבלן רשום לעבודות הנדסה בנאיות-ענף ראשי 400 20228, וכן בתעודת “בטיחות למנהלי עבודה בעבודות בניה ובניה הנדסית” מטעם משרד העבודה, האגף לפיקוח על העבודה, (מס’ תעודה 98340219).

decor